BURSA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNÜN DÜZENLEDİĞİ OPERASYONDA

6 şahıs yakalandı...

BURSA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNÜN DÜZENLEDİĞİ OPERASYONDA

6 şahıs yakalandı...

BURSA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNÜN DÜZENLEDİĞİ OPERASYONDA
Editor: Erdal Özçelik
12 Eylül 2018 - 21:06

Hatice Durdu

Bursa Araştırma İstihbarat Müdürü.

BURSA- Bursa İl Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce, uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan şahısların suç unsurları ile birlikte yakalanmasına yönelik olarak Bursa, genelinde torbacı tabir edilen sokak satıcılarına farklı adreslerde yapılan eş zamanlı operasyonlarda; “Kullanmak İçin Uyuşturucu Madde Satın Almak ve Bulundurmak” suçundan  farklı adreslerde 4 şahıs yakalanarak gözaltına alındı.
Yakalanan şahıslardan bir miktar metamfetamin ve bir miktar sentetik kannobinoid maddesi ele geçirildi.

Konu ile ilgili devam eden çalışmalarda yakalanan şahıslara uyuşturucu madde sattıkları tespit edilen M.S. ve E.U. isimli şahıslarda yakalandı.

Bu şahısların üzerlerinde ve ikametlerinde yapılan aramalarda ise satışa hazır paketlenmiş çıkılar halinde bir miktar metamfetamin, bir miktar sentetik kannobinoid maddesi ele geçirildi.

Düzenlenen operasyonlar neticesinde yakalanan 6 şahıstan 4’ü hakkında “Kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak bulundurmak”  suçundan adli işlem yapıldı. M.S. ve E.U. isimli şahıslar hakkında ise “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak” suçundan haklarında düzenlenen tahkikat evrakları ile birlikte adli makamlara sevk edildi.

polishaberleri.org
 

Bu haber 367 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum