Geleceğin Ressamları Ödüllendirildi

Türk Polis Teşkilatının 173. kuruluş Yıldönümü münasebetiyle ''Daima Güvencemiz'' isimli resim sergisine imza atan Muğla Güzel Sanatlar Lisesi 11 Resim Sınıfı öğrencileri ödüllendirildi.

08 Haziran 2018 - 02:40

Bilindiği gibi Muğla Güzel Sanatlar Lisesi 11 Resim Sınıfı öğrencileri tarafından polisler için özel olarak  ''Daima Güvencemiz'' isimli sergi düzenlenmiş ve serginin açılışını Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız yapmıştı. Türk Polis Teşkilatının 173. kuruluş Yıldönümü münasebetiyle düzenlenen resim sergisinde resim severlerin beğenisine sunulan eserlerin tamamını Muğla Güzel Sanatlar Lisesi 11 Resim Sınıfı öğrencileri hazırlamışlardı.

Büyük bir beğeni toplayan sergiye destek ve katkılarından dolayı Muğla Güzel Sanatlar Lisesi 'nin 36 öğrencisi Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız tarafından teşekkür belgeleri ile ödüllendirildi.

Geleceğin ressamlarına teşekkür belgeleri kendileri için düzenlenen törende  Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız adına Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz, Menteşe İlçe Jandarma Komutanı Gürcan Özdilek, Menteşe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Meral Takeş ve Güzel Sanatlar Lisesi Okul Müdürü Mehmet Akif Ağır tarafından takdim edildi.

polishaberleri.org

Kaynak: Muğla Haber Araştırma Müdürü/ Gonca Alemdar
Bu haber 277 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hırsıza iş teklif etti
Hırsıza iş teklif etti
İlk günde havayolunu 750 bin yolcu tercih etti
İlk günde havayolunu 750 bin yolcu tercih etti