BALIKESİR POLİSİNDEN UYUŞTURUCU OPERASYONU

BALIKESİR POLİSİNDEN UYUŞTURUCU OPERASYONU

BALIKESİR POLİSİNDEN UYUŞTURUCU OPERASYONU
Editor: Erdal Özçelik
05 Aralık 2019 - 23:47

Balıkesir Emniyet Müdürlüğü


1-Balıkesir polisi il genelinde son 24 saatte yaptığı operasyonlarda 9 uyuşturucu tacirini yakaladı. Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince uyuşturucu madde ticareti ve kullanımını önlemeye yönelik olarak son 24 saatte yapılan 7 operasyonda toplam 9 kişi yakalandı.
Polis ekiplerinin yaptığı aramalarda;
8 gram esrar maddesi, 10 adet ecstasy hap, 2.63 gram bonzai maddesi, 35 adet uyuşturucu hap ile 3.62 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi. Yakalanan zehir tacirlerinden 2'si adli mercilerce tutuklanırken, diğer şüpheliler ile ilgili soruşturma devam ediyor.
 
2- Balıkesir polisi il genelinde yaptığı operasyonlarda 4 uyuşturucu tacirini yakaladı. Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince uyuşturucu madde ticareti ve kullanımını önlemeye yönelik olarak son 24 saatte yapılan 4 operasyonda toplam 4 kişi yakalandı.
Polis ekiplerinin yaptığı aramalarda;
74 adet ecxtasy hap,4.20 gram skunk maddesi,100 adet uyuşturucu hap hap ele geçirildi.Olayla ilgili gözaltına alınan şahıslarla ilgili adli ve idari tahkikat devam etmektedir.
 

Bu haber 228 defa okunmuştur.