Manisa İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, Vergi Dairesi Başkanı İbrahim Koç’u makamında ziyaret ederek yapılan çalışmalara dair istişarelerde bulundu. Aktaş, buradaki ziyaretinin ardından Yunusemre İlçesine bağlı Yenimahalle’ye gitti. Burada mahalle muhtarı Hüseyin Özdemir ile bir araya gelen İl Emniyet Müdürü Aktaş, daha sonra da muhtar Özdemir ile birlikte vatandaşlarla buluştu, mahalle esnafı işyerinde ziyaret ederek sohbet etti.
YORUMLAR