Havalimanında Uyuşturucu Ele Geçirildi

30 Kasım 2019 günü Müdürlüğümüz Ferit Melen Havalimanı Şube Müdürlüğü Görevlilerimizce;

Havalimanında Uyuşturucu Ele Geçirildi

30 Kasım 2019 günü Müdürlüğümüz Ferit Melen Havalimanı Şube Müdürlüğü Görevlilerimizce;

Editor: Erdal Özçelik
03 Aralık 2019 - 20:11

Van Emniyet Müdürlüğü


30 Kasım 2019 günü Müdürlüğümüz Ferit Melen Havalimanı Şube Müdürlüğü Görevlilerimizce; Havalimanı giriş noktasında durumundan şüphelenilerek durdurulan 65 plaka sayılı otomobilin sürücüsü olan (İ.A.) yapılan üst aramasında; uyuşturucu maddeyi taşımak amacıyla özel olarak hazırlanmış kuşağı bel bölgesine sarmak suretiyle toplam 1 Kilo 336 Gram Afyon Sakızı Maddesi ele geçirilmiştir. 

Elde edilen uyuşturucu madde ile ilgili olarak (İ.A.) isimli şüpheli “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak/ Uyuşturucu Madde Nakletmek” suçundan gözaltına alınmıştır. Gözaltına alınan şüpheli hakkında tanzim edilen tahkikat evrakıyla birlikte çıkarıldığı adli makamlarca tutuklanmıştır.

Uyuşturucu-uyarıcı madde ticareti yapan, nakleden, bu suçları işleyerek ekonomik ve haksız kazanç elde eden, ticaretini yapmaya çalıştıkları uyuşturucu-uyarıcı maddeleri pazarlamaya çalışmak suretiyle geleceğimiz olan çocuklarımızı ve gençlerimizi zehirlemeye ve hayattan koparmaya çalışan suç örgütleri, örgüt üyeleri, sokak satıcıları, maddeleri temin eden ve nakleden veya bu suça her ne sebep olur ise iştirak eden şüpheliler ile Müdürlüğümüz tarafından en etkin şekilde ve kararlılıkla mücadeleye devam edilecektir.  
 

Bu haber 241 defa okunmuştur.