Manisa İl Emniyet Müdürlü Fahri Aktaş, Yunusemre ilçesine bağlı 50. Yıl Mahallesi Muhtarı Erol Akar ile birlikte vatandaşlarla bir araya geldi. Manisa'ya atandığı günden bu yana hem okullarda incelemelerde bulunan hem vatandaşlarla bir araya gelen Manisa İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş ziyaretlerine devam ediyor. Manisa’da özelliklere öğrencilere ve vatandaşlara ayrı bir önem gösteren Emniyet Müdürü Aktaş, bu kez Yunuserme İlçesisine bağlı 50. Yıl Mahallesi Muhtarı Erol Akar ile birlikte vatandaşlarla bir araya geldi ve esnafları ziyaret etti.
İl Emniyet Müdürü Aktaş ziyaretlerine devam ediyor
Manisa İl Emniyet Müdürlü Fahri Aktaş, Yunusemre ilçesine bağlı 50. Yıl mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.
![İl Emniyet Müdürü Aktaş ziyaretlerine devam ediyor](https://www.polishaberleri.org/images/haberler/2024/02/il-emniyet-muduru-aktas-ziyaretlerine-devam-ediyor.jpg)
Editor: Mehmet Altunova
02 Şubat 2024 - 10:42
Bu haber 15910 defa okunmuştur.
YORUMLAR