Manisa İl Jandarma Komutanlığı Yunusemre İlçe Jandarma Komutanlığınca 7 ayrı suçtan aranan ve hakkında kesinleşmiş 35 yıl 216 gün hapis cezası olan A.O.E. isimli şahıs yakalandı. A.O.E. sevk edildiği mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Manisa'da 35 Yıl Hapis Cezası Olan Şahıs Yakalandı
Manisa'nın Yunusemre ilçesinde 7 ayrı suçtan aranan ve hakkında 35 yıl 216 gün hapis cezası olan şahıs Yunusemre İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yakalanarak cezaevine gönderildi.
![Manisa'da 35 Yıl Hapis Cezası Olan Şahıs Yakalandı](https://www.polishaberleri.org/images/haberler/2024/01/manisa-da-35-yil-hapis-cezasi-olan-sahis-yakalandi.jpg)
YORUMLAR